Ju jeni vizitori 4169514

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira apartament 2+1
 • IMG_20160511_120950
  Full Screen
  • IMG_20160511_120950%1/8
  • IMG_20160511_120955%2/8
  • IMG_20160511_121013%3/8
  • IMG_20160511_120845%4/8
  • IMG_20160511_120904%5/8
  • IMG_20160511_120836%6/8
  • IMG_20160511_120814%7/8
  • IMG_20160511_120931%8/8
  1/8
  IMG_20160511_120950
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 479
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 96 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ka nje siperfaqje prej 96 m2 dhe eshte i roganizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 ballkon dhe 1 tualet me dritare.
  Te dy dhomat e gjumit kane akses ne ballkon dhe kane ndricim natyral. Gjithashtu dhomat e gjumit dhe ajo e ndenjes jane te shtruara me parket.
  Hyrja e pallatit eshte e monitoruar me sistem kamerash, zona teper e qete dhe me akses te lehte ne qendren e Tiranes.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 96.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enio Zylfo
  Telefone: +355694050024
  email: enio.zylfo@c21.botaniku.al / enio.zylfo@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta