Ju jeni vizitori 4664107

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet toke ne Fllake Durres
 • 20160511_120036
  Full Screen
  • 20160511_120036%1/3
  • 20160511_120024%2/3
  • 20160511_120136%3/3
  1/3
  20160511_120036
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 169
  • Tipi i prones: Toke
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Fllake
  • zone: - - -
  • Adresa: Fllake
  • Mbulim zone: 1,20 ha
  • Zone toke: 1,20 ha
   • per shitje 144 840 €
 • Detajet e prones

  Shitet truall ne Durres, saktesishte ne Fllak- Xhafzotaj,ngjitur me Shega Trans,shume afer me rrugen kryesore. Zona eshte e ndricuar per arsye te bizneseve te cilat ndodhen perreth prones dhe eshte nje mundesi shume e mire biznesi per kompanite e import-eksportit te cilat kane trajlera apo deshirojne te ndertojne kapanone per bizneset e tyre. Per cdo detaj apo vizite ne prone, jeni te lutur te kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 12070.00 m²
   • planimetria 12070.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %