Ju jeni vizitori 4175385

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet Me Qira Apartament 3+1,Rruga e Kavajes
 • 13148427_1117372558284793_1202657872_o
  Full Screen
  • 13148427_1117372558284793_1202657872_o%1/17
  • 13128561_1117372488284800_81633940_o%2/17
  • 13101451_1117372348284814_446733309_n%3/17
  • 13162244_1117372498284799_2126420802_n%4/17
  • 13115834_1117373318284717_1489877430_n%5/17
  • 13113191_1117372231618159_1242478162_o%6/17
  • 13148433_1117373288284720_626583905_o%7/17
  • 13128706_1117373281618054_1979391229_o%8/17
  • 13045494_1117373268284722_1086802935_n%9/17
  • 13140981_1117373171618065_1164552092_n%10/17
  • 13120531_1117373201618062_927036209_o%11/17
  • 13150051_1117373134951402_1852449038_n%12/17
  • 13113195_1117373154951400_1657492108_o%13/17
  • 13149995_1117373078284741_657247345_n%14/17
  • 13152858_1117373031618079_1026270217_n%15/17
  • 13148249_1117372134951502_1902463717_o%16/17
  • 13120355_1117394031615979_737978071_o%17/17
  1/17
  13148427_1117372558284793_1202657872_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 252
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 135 m²
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Apartament 3+1,per Qira ne rrugen Frederik Shiroka.Ndodhet ne katin e shtate te pallatit te ri.Organizohet ne 3 dhoma gjumi ne 2 tualete,nje dhome ndenjie,kuzhine me vehte dhe 2 ballkone.Arredimi eshte mjaft bashkekohor dhe modern i pajisur me te gjitha pajiset e nevojshme.Per nje vizite ne prone ju lutem te kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 135.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Karmela Halitaj
  Telefone: 0694050034
  email: k.halitaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta