Ju jeni vizitori 4679072

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » AMBIENT PER ZYRA
 • 7
  Full Screen
  • 7%1/8
  • 13%2/8
  • 4%3/8
  • 9%4/8
  • 11%5/8
  • 12%6/8
  • 6%7/8
  • 1%8/8
  1/8
  7
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 117
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: UNAZA E RE - Prane Bar "ARTISTI"
  • Zona e brendshme: 72 m²
   • Per qira  5 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira 5 Euro/m2 ambient per Zyra ne katin e pare te banimit (kati i dyte i godines) ne Unaze te Re, prane Bar 'Artisti'. Ambienti eshte i ri i sapo perfunduar dhe eshte investuar me synimin per te qene i pershtatshem per Studio, Zyre, Call-center, etj. Ka tualet dhe depo te vogel ne pjesen fundore te saj. Shikon nga pjesa e prapme e godines larg zhurmes se Unazes. Instalime elektrike dhe ndricim bashkekohor. Per nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 72.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta