Ju jeni vizitori 4665568

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » APARTAMENT PER SHITJE 1+1 PRANE KMY ME HIPOTEKE
 • P1010211.JPG
  Full Screen
  • P1010211.JPG%1/4
  • P1010213.JPG%2/4
  • P1010214.JPG%3/4
  • P1010215.JPG%4/4
  1/4
  P1010211.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 120
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kombinat
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane "KMY"
  • Zona e brendshme: 68,63 m²
  • Mbulim zone: 77,55 m²
   • per shitje 34 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 77.55 m2 prane KMY .Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri pallatesh ne katin e 7-te. Eshte lehtesisht i aksesueshem ,pasi ndodhet shume prane rruges kryesore ,stacionit te urbanit , .Komplesi i ndertimeve ku gjendet apartamenti ka nje pamje mjaft te bukur dhe cdo facilitet tjeter te nevojshem .Apartamenti eshte me hipoteke .Ju ftojme per nje vizite ne prone .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 77.55 m²
   • Zone interneti 68.63 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %