Ju jeni vizitori 4624134

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per qira
 • 20160511_134113
  Full Screen
  • 20160511_134113%1/16
  • 20160511_134133%2/16
  • 20160511_134137%3/16
  • 20160511_134302%4/16
  • 20160511_134212%5/16
  • 20160511_134706%6/16
  • 20160511_134818%7/16
  • 20160511_134837%8/16
  • 20160511_134712%9/16
  • 20160511_134854%10/16
  • 20160511_135011%11/16
  • 20160511_135059%12/16
  • 20160511_135240%13/16
  • 20160511_135858%14/16
  • 20160511_135909%15/16
  • 20160511_135650%16/16
  1/16
  20160511_134113
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 356
  • Dhomat gjumi: 15 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga 3 Vellezerit Kondi
  • Zona e brendshme: 1.400 m²
  • Mbulim zone: 1.400 m²
   • Per qira  5 000 €
 • Detajet e prones

  Vile per qira, pozicionuar ne fillim te Rruges 3 Vellezerit Kondi. Perbehet nga tre kate, pjesa e bodrumit dhe pjesa e papafingos. Vila eshte e pajisur e ashensor dhe garazhd personal. Ndertuar ne menyre cilesore dhe e pajisur me ngrohje qendrore eshte e pershtatshme per zyra dhe per cfardo gje tjeter qe mund tju nevojitet. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 7
   • te gjitha dhomat 15
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • planimetria 1400.00 m²
   • Zone interneti 1400.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta