Ju jeni vizitori 4576839

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ndertese 600 m2
 • 13149997_1020625780029881_851512687_n
  Full Screen
  • 13149997_1020625780029881_851512687_n%1/7
  • 13149997_1020657800829881_851512687_n%2/7
  • 13149997_10206257800829881_85151287_n%3/7
  • 1311564_10206257802149914_425513703_n%4/7
  • 13149997_10206257800829881_851512687_n%5/7
  • 13115640_1206257802149914_425513703_n%6/7
  • 1314997_1020625780029881_851512687_n%7/7
  1/7
  13149997_1020625780029881_851512687_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 311
  • Tipi i prones: Ndertese
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Berzhite
  • zone: - - -
  • Adresa: Laknas
  • Zona e brendshme: 600 m²
   • per shitje 250 000 €
   • Per qira  1 800 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ndertese 600 m2.
  Aktualisht sherben si kopesht, shkolle e arsimit 9 vjecar, si dhe gjimnaz i pergjithshem.
  Vendodhja, ne nje zone teper te qete dhe te paster.
  Disponon certifikate pronesie.

  Faleminderit
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 600.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %