Ju jeni vizitori 4685278

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET OSE JEPET ME QIRA AMBIENTI KOMERCIAL TEK UNAZA E RE
 • IMG-20160503-WA0023
  Full Screen
  • IMG-20160503-WA0023%1/7
  • IMG-20160503-WA0025%2/7
  • IMG-20160503-WA0022%3/7
  • IMG-20160503-WA0029%4/7
  • IMG-20160503-WA0027%5/7
  • IMG-20160503-WA0024%6/7
  • IMG-20160503-WA0026%7/7
  1/7
  IMG-20160503-WA0023
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 121
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga 'Teodor Keko" Pallati Alpha Bank.
  • Zona e brendshme: 57 m²
  • Mbulim zone: 72 m²
   • per shitje 79 200 €
   • Per qira  280 €
 • Detajet e prones

  Shitet ose jepet me qira ambient biznesi ,buze rruge tek Unaza e Re. Ambienti ka nje siperfaqe prej 72 m2 dhe mund te shfrytezohet per larmi aktivitetesh te ndryshme .
  Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone .
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 72.00 m²
   • Zone interneti 57.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %