Ju jeni vizitori 4618802

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet toke ne komunen e Farkes.
 • 20160916_175005
  Full Screen
  • 20160916_175005%1/7
  • 20160916_175008%2/7
  • 20160916_174718%3/7
  • 20160916_174714%4/7
  • 20160916_174816%5/7
  • 20160916_174551%6/7
  • 20160916_174623%7/7
  1/7
  20160916_175005
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 173
  • Tipi i prones: Toke
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Farke
  • zone: - - -
  • Adresa: Komuna Farke
  • Zona e brendshme: 1,03 ha
  • Mbulim zone: 1,03 ha
   • per shitje 50 €
 • Detajet e prones

  Shitet toke ne komunen e Farkes me cmim okazion. Trualli eshte i ndare ne 3 pjese me nga 2050m², 3225m² dhe 5100m². Disponohen dokumentat dhe certifikatat e pronesise per te tria parcelat. Per me shume informacione jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • planimetria 10375.00 m²
   • Zone interneti 10375.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %