Ju jeni vizitori 4662481

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 me Hipoteke
 • image-0666d762a4c25bfc5fc8470e24da51e0d13a3785bb7ac4d3dcbb3276edb1f4f9-V
  Full Screen
  • image-0666d762a4c25bfc5fc8470e24da51e0d13a3785bb7ac4d3dcbb3276edb1f4f9-V%1/15
  • image-1485c55d44eeafa5b60ef265eba01416c7f4bd6b637480e49e66d58abcd19dc7-V%2/15
  • image-0e16c6f9efb1654f8976fec274dbb42f488bd4c9c4db3c18dfc243d0f6239603-V%3/15
  • image-2d6a40d12624349ebaa27e4c102a305553bbb9cc1521ef3e0ab50fe703d8a517-V%4/15
  • image-ef5f62751a667c3ef47ddbd780f1e82496267f9fac484dcd96806a1ef2f97a83-V%5/15
  • image-b15d73ca1d3070ea6e47692a143632eff0dd6d6a142e72358ecdf2e030dd7e31-V%6/15
  • image-753d96011edd59fbbc318678e83836e56df637b55cb803c2b3019184c53b743c-V%7/15
  • image-206f452580c03d49a24d14b851b879d734c3fe58d6394c8be0f9d9c5ed71ecf7-V%8/15
  • image-a25a7dd7d7ddc2f2ffd987aa4df80ffcc0ff7bbf6f7ed899560ba96c5cc784bb-V%9/15
  • image-b09bccd2e9960ff80539b9e60d3ab97c43029cc2cf54337736f92106008c5d2e-V%10/15
  • image-40cd100f4765ef590f7f1f478b2ac39258e7ab242f84596c02a4faec137f10da-V%11/15
  • image-5d8bb64cb53886047cbe4527952d865fb263f927880bb4edf423d96e5baf28da-V%12/15
  • image-6d60358f0fa1cf20d58fbb03ef84364b213f07d40c2257e30e8e08615bc7274d-V%13/15
  • 20160530_175409%14/15
  • image-56695305eba9f63c62530e7aa3a95dc2ef905b940ba17a21974c957171e6e420-V%15/15
  1/15
  image-0666d762a4c25bfc5fc8470e24da51e0d13a3785bb7ac4d3dcbb3276edb1f4f9-V
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 197
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga: Butrint-Kanali Cukes
  • Zona e brendshme: 70 m²
  • Mbulim zone: 93 m²
  • Zone toke: 23 m²
   • per shitje 111 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament 2+1 me Hipoteke me sip totale 93 m2.
  Prona ndodhet ne zonen turistike te qytetit me pamje ballore nga deti.
  Pallati eshte i ri me strukture moderne dhe punime mjaft cilesore
  Hyrja perbehet prej 2 dhome gjumi , 1 sallon sebashku me guzhine, 1 tualet,dhe ballkon me pamje panoramike.
  Ne cmim perfshihen edhe pajisjet dhe orendite shtepiake te cilat jane mjaft moderne.
  Per me shume informacion ju lutm na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 93.00 m²
   • Zone toke 23.00 m²
   • Zone interneti 70.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Bledar Mullai
  Telefone: +355694050089
  email: bledar.mullai@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %