Ju jeni vizitori 4648335

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per Shitje!!!
 • IMG-20160512-WA0009
  Full Screen
  • IMG-20160512-WA0009%1/8
  • IMG-20160512-WA0004%2/8
  • IMG-20160512-WA0008%3/8
  • IMG-20160512-WA0010%4/8
  • IMG-20160512-WA0014%5/8
  • IMG-20160512-WA0015%6/8
  • IMG-20160512-WA0011%7/8
  • IMG-20160512-WA0013%8/8
  1/8
  IMG-20160512-WA0009
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 360
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Farke
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 350 m²
  • Mbulim zone: 550 m²
   • per shitje 405 000 €
 • Detajet e prones

  Vile per shitje ne nje nga komplekset me te reja te Tiranes. Vila eshte e projektuar me cilesite e para ne cdo produkt ndertimi,elktrik,hidraulik,duralumin.Oborret e saj jane te perfunduara nga firmat me me eksperience ne treg,bar natyral per oborrin.Sistem ngrohje ftohje me inverter per te ulur konsumin te teknologjise te 2016.Veshja e mureve te jashtme te saj eshte bere me gur dhe me mermer te cilesise se pare. Vila ka nje organizim dhe ndertim prej 3 katesh : Kati 0 eshte i organizuar ne nje sallon te madh dhe 4 dhoma, tualet, Kati 1 ka nje living room dhe kitchen dhe 2 tualete dhe kati 2 ka dy dhoma gjumi dhe tualet me arredim modern dhe me pajisje teper cilesore per pajisjet hidrosanitare dhe tubacionet e ujit, ABB pajisjet elektrike.Triplex me dy dhoma ajri, te veshura me parket te klasit te larte.Per te jetuar ne kete vile dhe per ta bere tuajen sa me pare na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
  • Siperfaqet
   • planimetria 550.00 m²
   • Zone interneti 350.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armela Spahiu
  Telefone: +355684000068
  email: armelaspahiu@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %