Ju jeni vizitori 4661019

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1 te Liqeni Thate
 • 20160512_155649
  Full Screen
  • 20160512_155649%1/8
  • 20160512_155711%2/8
  • 20160512_155658%3/8
  • 20160512_155501%4/8
  • 20160512_155641%5/8
  • 20160512_155622%6/8
  • 20160512_155052%7/8
  • 20160512_155529%8/8
  1/8
  20160512_155649
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 175
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Hamdi Sina"
  • Zona e brendshme: 74 m²
  • Mbulim zone: 74 m²
   • per shitje 59 000 €
 • Detajet e prones

  Tek kodrat e liqenit, ne nje zone te qete dhe larg smogut, ne katin e 5-te ne nje ndertim te ri dhe shume cilesor, shitet apartamenti, i mobiluar totalisht dhe ne menyre moderne. Apartamenti ka nje organizim shume te mire ne organizimin e brendshem, duke e bere ate ate nje apartment me hapesira te bollshme dhe komod. Apartamenti perbehet nga nje sallon i madh me guzhine, nje korridor, nje dhome gjumi, nje tualet me dritare, si dhe nje ballkon te madh. Per me shume informacion, na kontaktoni. Faleminderit
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 74.00 m²
   • Zone interneti 74.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %