Ju jeni vizitori 4648315

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambjent komercial ne Laprake
 • 13181123_1057992207591075_1035232912_n
  Full Screen
  • 13181123_1057992207591075_1035232912_n%1/4
  • 13187816_1057991980924431_1974584251_n%2/4
  • 13183083_1057992297591066_586622065_n%3/4
  • 13233223_1057992110924418_67466399_n%4/4
  1/4
  13181123_1057992207591075_1035232912_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 176
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Laprake
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Pandi Dardha
  • Zona e brendshme: 175 m²
   • per shitje 250 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet nje ambient komercial ne Laprak. Aktualisht ne fuknsion pune si bar kafe, me nje klientel te ngritur. Ambienti eshte 175 m² bashke me veranden. Pjesa e brendshme eshte 130 m² ndersa pjesa e verandes 45 m². Eshte e ndertuar me nje arkitekture moderne italiane dhe kjo e ben ate nje okazion per mos u humbur. E pajisur me dokumenta te rregullta pronesie. Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 175.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %