Ju jeni vizitori 4659691

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament tek bulevardi i ri
 • 20160513_111650
  Full Screen
  • 20160513_111650%1/8
  • 20160513_111633%2/8
  • 20160513_112544%3/8
  • 20160513_111608%4/8
  • 20160513_111627%5/8
  • 20160513_111644%6/8
  • 20160513_111708%7/8
  • 20160513_111557%8/8
  1/8
  20160513_111650
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 178
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Karl Gega"
  • Zona e brendshme: 74 m²
  • Mbulim zone: 78 m²
   • per shitje 62 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne fillim te Bulevardit te Ri, tek Stacioni i Trenit, nje hyrje ne pallat te ri. Apartamenti eshte i ri, i mobiluar dhe gjendet shume afer bulevardit kryesor. Per me shume informacione ose per nje vizite jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 78.00 m²
   • Zone interneti 74.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %