Ju jeni vizitori 4165765

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet 1+1 sheshi Avni Rustemi
 • 20160512_125941
  Full Screen
  • 20160512_125941%1/5
  • 20160512_130029%2/5
  • 20160512_130004%3/5
  • 20160512_125952%4/5
  • 20160512_130134%5/5
  1/5
  20160512_125941
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 177
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Pazari I ri
  • zone: - - -
  • Adresa: rr luigj gurakuqi
  • Zona e brendshme: 65 m²
  • Mbulim zone: 65 m²
   • per shitje 65 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne gjendje te mire perballe sheshit Avni Rustemi. Hyrja ka drejtim veri-lindje dhe ndodhet ne nje pozicion shume afer qendres. Mund te perdoret si banese ose si ambient per zyra. Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne zyren tone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 65.00 m²
   • Zone interneti 65.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %