Ju jeni vizitori 4590570

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Okazion, Apartament 2+1 tek Magnet, Vetem 640 EUR/m2
 • IMG_20160513_171539
  Full Screen
  • IMG_20160513_171539%1/14
  • IMG_20160513_171736%2/14
  • IMG_20160513_171759%3/14
  • IMG_20160513_171834%4/14
  • IMG_20160513_171906%5/14
  • IMG_20160513_172123%6/14
  • IMG_20160513_172102%7/14
  • IMG_20160513_172301%8/14
  • IMG_20160513_172307%9/14
  • IMG_20160513_171637%10/14
  • IMG_20160513_172353%11/14
  • IMG_20160513_172320%12/14
  • IMG_20160513_172422%13/14
  • IMG-20160513-WA0000%14/14
  1/14
  IMG_20160513_171539
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 113
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Ndre Mjeda, Tirane
  • Zona e brendshme: 113 m²
  • Mbulim zone: 129 m²
   • per shitje 82 500 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe nje verande. Ai ndodhet ne katin e trete (dyte banim) dhe salloni shikon nga lindja. Kompleksi eshte dizenjuar nga arkitekti i famshem Amerikan, Libeskind dhe eshte nga komplekset me te njohur ne Tirane. Banoret jane kryesisht njerez te shtreses se mesme dhe zona eshte shume e qete. Hapesirat e perbashketa jane te gjelberuara me bime dhe peme te te gjitha llojeve. Ka po ashtu kend lojnash per femije. Ka certefikate pronesie dhe cmimi eshte OKAZION!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
  • Siperfaqet
   • planimetria 129.00 m²
   • Zone interneti 113.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armand Shkembi
  Account Manager
  Telefone: +355672049200
  email: armandshkembi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %