Ju jeni vizitori 4691735

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet vile ne Durres
 • 06ab0f74-a3e8-4826-b011-cba0f57b8de4
  Full Screen
  • 06ab0f74-a3e8-4826-b011-cba0f57b8de4%1/3
  • b31a0b24-c5a7-4f85-8bf4-57802242006d%2/3
  • eaa6e33e-afbe-48a1-b073-986546d9e178%3/3
  1/3
  06ab0f74-a3e8-4826-b011-cba0f57b8de4
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring VIL_30
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shkallnur
  • zone: - - -
  • Adresa: Ish spitali i kockave Shkallnur
  • Zona e brendshme: 435 m²
  • Zone toke: 570 m²
   • per shitje Cmimet
 • Detajet e prones

  Shitet vile ne Durres, me siperfaqe ndertimi 145m2kati, me siperfaqe toke 570m2.Disponon certifikate pronesie dhe leje ndertimi,ka pamje nga deti.Kati i fundit ne pjesen e brendshme i pa perfunduar.Zona karakterizohet nga qetesia.per me teper informacion ju lutem me kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 570.00 m²
   • Zone interneti 435.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Betim Bega
  Telefone: 00355694050070
  email: betim.bega@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %