Ju jeni vizitori 4680174

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1
 • DSC07176.JPG
  Full Screen
  • DSC07176.JPG%1/4
  • DSC07178.JPG%2/4
  • DSC07185.JPG%3/4
  • DSC07169.JPG%4/4
  1/4
  DSC07176.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 181
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Yzberisht
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Naim Frasheri"
  • Zona e brendshme: 96 m²
  • Mbulim zone: 84 m²
   • per shitje 52 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet nje apartament 2+1 ne Yzberisht prane Ecomarket kati 8 me ashensor,i miremobiluar, me orientim veri-lindje dhe i organizuar ne 1 sallon 2 dhoma dhe 1 tualet. Apartamenti eshte me dokumenta te rregullta pronesie. Per me teper detaje ju lutem kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 84.00 m²
   • Zone interneti 96.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %