Ju jeni vizitori 4693403

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet 3+1 ne Kombinat
 • 1
  Full Screen
  • 1%1/4
  • 4%2/4
  • 3%3/4
  • 2%4/4
  1/4
  1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 162
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kombinat
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Llambi Bonata
  • Zona e brendshme: 91,20 m²
  • Mbulim zone: 91,20 m²
   • per shitje 44 300 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne Kombinat ne rrugen 'Llambi Bonata'. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati me 5 kate dhe disponon certifikate pronesie. Prona ka nje siperfaqe prej 100 metra katror dhe organizim me 3 dhoma gjumi, 1 sallon e kuzhine, 1 tualet dhe orjentim jug-lindje. Per cdo informacion mbi pronen jeni te lutur te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 91.20 m²
   • Zone interneti 91.20 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %