Ju jeni vizitori 4578266

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament2+1 te Liqeni i thate
 • DSC07205.JPG
  Full Screen
  • DSC07205.JPG%1/9
  • DSC07203.JPG%2/9
  • DSC07204.JPG%3/9
  • DSC07206.JPG%4/9
  • DSC07208.JPG%5/9
  • DSC07209.JPG%6/9
  • DSC07212.JPG%7/9
  • DSC07216.JPG%8/9
  • DSC07217.JPG%9/9
  1/9
  DSC07205.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 183
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Ullishtes
  • Zona e brendshme: 83 m²
  • Mbulim zone: 83 m²
   • per shitje 70 000 €
 • Detajet e prones

  Tek Kodrat e Liqenit, ne nje zone te qete dhe larg smogut, ne katin e 5-te ne nje ndertim te ri dhe shume cilesor, shitet apartamenti, i mobiluar totalisht dhe ne menyre moderne. Apartamenti ka nje organizim shume te brendshem, duke e bere ate ate nje apartment me hapesira te bollshme dhe komod. Apartamenti perbehet nga 1 sallon i madh me kuzhine, 1 korridor, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, si dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i shtruar me parket, pervecse nga ajri i kondicionuar ka dhe sistem ngrohje me kaldaja cilesore. Per me shume informacion, na kontaktoni. Faleminderit
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 83.00 m²
   • Zone interneti 83.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %