Ju jeni vizitori 4665517

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 ne Unazen e Re
 • Full Screen
  • Detajet perberese te prones
   • Reference: avenue 129
   • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
   • Tipi i prones: Apartament
   • status: nen ndertim
   • Distrikt: Tirana
   • Qark ose prefekture: Tirana
   • Qytet: Unaza e re
   • zone: - - -
   • Adresa: Rr."Teodor Keko" Unaza e Re
   • Zona e brendshme: 93 m²
   • Mbulim zone: 107 m²
    • per shitje 60 000 €
  • Detajet e prones

   Shitet apartament 2+1 ne unazen e re i pozicionuar ne nje zone mjaft te qete banimi me hapsira nga te gjitha anet duke qene ndertimi i pare i kesaj zone .Organizimi i brendshem eshte 2 dhoma gjumi,1 ambient ndenje dhe guzhine bashke ,2 banjo me dritare .Kompleksi ka nje pamje piktoreske ,punimet jane shume cilesore ,ku mund te permendim dyert sigurie dhe ato te brendshme importi Italian .Dritaret dhe vetratat me duralumin,dopjoxham me mbyllje hermetike .Fasadat eshte e trajtuar e gjitha me sistem termoizolimi kapot .Kompleksi afron ambiente sherbimi dhe dyqane ne katin perdhe .
   Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.
  • Te paraqitura

   • Dhoma
    • Tualete 2
    • te gjitha dhomat 2
    • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
   • Perreth
    • zona jeshile
    • farmaci
    • Verande
    • Transport publik
    • Shkolle
    • Supermarkete
   • ekstra
    • Dysheme 3
   • Siperfaqet
    • planimetria 107.00 m²
    • Zone interneti 93.00 m²
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

   Menyre Kontakti

   emer
   Telefone
   email
   Mesazh
  • Te dhena per agjentin

   Polikseni Komino
   Telefone: 0662055566
   email: p.komino@c21avenue.al
  • Detaje per agjensi

   CENTURY 21 Avenue
   Telefone: +35542 21 21 21
   email: info@c21avenue.al
  • Harta

  simulator

  Shuma
  kohe (vite)
  Shkalla e interesit %