Ju jeni vizitori 4695022

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament ne Shitje ne Qender 2+1
 • IMG-20160514-WA0006
  Full Screen
  • IMG-20160514-WA0006%1/9
  • IMG-20160514-WA0003%2/9
  • IMG-20160514-WA0001%3/9
  • IMG-20160514-WA0004%4/9
  • IMG-20160514-WA0007%5/9
  • IMG-20160514-WA0000%6/9
  • IMG-20160514-WA0005%7/9
  • IMG-20160514-WA0008%8/9
  • IMG-20160514-WA0002%9/9
  1/9
  IMG-20160514-WA0006
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 184
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Barrikadave, Zogu I
  • Zona e brendshme: 65 m²
  • Mbulim zone: 65 m²
   • per shitje 75 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne qender te Tiranes, perkatesishte ne zonen e Bulevardit 'Zogu I'. Apartamenti pozicionohet ne katin e V-te te nje pallati ekzistues me 5 kate dhe kushte te kenaqshme. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, 1 holl te madh, tualet, 2 ballkone dhe 1 depo. Cdo dhome ka 2 dritare si dhe ballkon secila. Shitet i mobiluar ose bosh kundrejte reduktimit dhe te cmimit deri ne 70000 euro. Prona ka certifikate pronesie, pozicion strategjik dhe dalje te drejteperdrejte ne qender dhe institucionet perreth. Per cdo informacion apo vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 65.00 m²
   • Zone interneti 65.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %