Ju jeni vizitori 4590695

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet, Apartament 1+1
 • IMG_20160513_181322
  Full Screen
  • IMG_20160513_181322%1/5
  • IMG_20160513_181405%2/5
  • IMG_20160513_181635%3/5
  • IMG_20160513_181027%4/5
  • IMG_20160513_181136%5/5
  1/5
  IMG_20160513_181322
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 848
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Myslym Shyri
  • Zona e brendshme: 73 m²
  • Mbulim zone: 73 m²
   • per shitje 110 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati cilesor ne rrugen myslym shyri. I organizuar ne 1 dhome gjumi. 1 dhome ndenjeje + kuzhina e gatimit, 1 tualet me vaske. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderrne, me paisje super cilesore dhe i shtruar me parket i gjithi, i pajisur me gjithcka te nevojshme dhe i arreduar shume kendeshem. Orientimi Jug-Perendim. Per me shume ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 73.00 m²
   • Zone interneti 73.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %