Ju jeni vizitori 4685318

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 3+1
 • IMG_20160514_094505
  Full Screen
  • IMG_20160514_094505%1/7
  • IMG_20160514_094519%2/7
  • IMG_20160514_094548%3/7
  • IMG_20160514_094601%4/7
  • IMG_20160514_094606%5/7
  • IMG_20160514_094639%6/7
  • IMG_20160514_094619%7/7
  1/7
  IMG_20160514_094505
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 486
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selite
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. "Gjin Gjergji" Prane Universitetit "Marin Barleti"
  • Zona e brendshme: 92 m²
   • per shitje 75 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete shume prane unazes se re.
  I vendosur ne katin e dyte banimi ne nje pallat 4 katesh. Ka nje organizim te brendshem prej 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje me ambjent gatimi te perbashket dhe 1 tualet. Orientimi eshte teper i mire lindje-perendim.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Shkolle
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 92.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enio Zylfo
  Telefone: +355694050024
  email: enio.zylfo@c21.botaniku.al / enio.zylfo@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %