Ju jeni vizitori 4162365

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 me qira ne Bllok
 • kendi ndenjes
  Full Screen
  • kendi ndenjes%1/11
  • holli ndenjes%2/11
  • kuzhina%3/11
  • kuzhina%4/11
  • korridori%5/11
  • dhoma matrimoniale%6/11
  • dhoma teke%7/11
  • garderobe (depo)%8/11
  • tualet 1%9/11
  • tualet 2%10/11
  • ballkon%11/11
  1/11
  kendi ndenjes
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 260
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 112 m²
  • Mbulim zone: 125 m²
  • Condo cmim: 15 €
   • Per qira  800 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 2+1 ne zonen e Bllok-ut. Me nje siperfaqje prej 112 m2 organizohet ne holl ndjenje me dalje ne ballkon, kuzhine, dhome gjumi dhe nje dhome matrimoniale me dalje ne ballkon, korridor, dy tualete dhe garderobe. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashenor dhe te mire administruar (security 24h). Per me teper jeni te ftuar per nje vizite ne kete apartament.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 9
  • Siperfaqet
   • planimetria 125.00 m²
   • Zone interneti 112.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erti Memoçi
  Telefone: 0694050096
  email: e.memoci@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta