Ju jeni vizitori 4665646

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » JEPET GODINE ME QIRA ,AUTOSTRADA TIRANE -DURRES
 • IMAG0590
  Full Screen
  • IMAG0590%1/6
  • IMAG0594%2/6
  • IMAG0589%3/6
  • IMAG0587%4/6
  • IMAG0590 (1)%5/6
  • IMAG0590 (2)%6/6
  1/6
  IMAG0590
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 132
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kashar
  • zone: - - -
  • Adresa: Autostrada Tirane-Durres ,ne km 1
  • Zona e brendshme: 800 m²
   • Per qira  3 200 €
 • Detajet e prones

  Jepet ambient komercial per qira me siperfaqe 800 m2 ne autostraden Tirane Durres km1 .Godina ndodhet ne zonen industriale prane autostrades.Ambienti ndodhet ne katin e 3 -te .Ka akses ne rrjetin elektrik ,ujesjelles dhe ate te kanalizimeve .Destinacioni i perdorimit eshte i shumellojeshem .Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone .
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 800.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta