Ju jeni vizitori 4691621

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet biznes ne bulevardin Zogu I
 • IMG-20160516-WA0002
  Full Screen
  • IMG-20160516-WA0002%1/5
  • IMG-20160516-WA0001%2/5
  • IMG-20160516-WA0005%3/5
  • IMG-20160516-WA0003%4/5
  • IMG-20160516-WA0004%5/5
  1/5
  IMG-20160516-WA0002
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 179
  • Tipi i prones: Sallon estetik
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Adresa: bulevardi zogu i pare
  • Zona e brendshme: 12 m²
  • Mbulim zone: 12 m²
   • per shitje 6 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet aktivitet i ngritur..Biznes me klientele 8 vjecare dhe me shume investime ne ambient. Buze rruges me fasade xhami, i mobiluar. Deri para pak kohesh funksiononte si sallon berber-parukeri..Per me shume informacione ose per nje vixite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 12.00 m²
   • Zone interneti 12.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %