Ju jeni vizitori 4576933

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ose jepet me qira apartament + garazh në Qendër
Ekskluzive
 • 13231053_1068746689851416_1140226037_n
  Full Screen
  • 13231053_1068746689851416_1140226037_n%1/13
  • 13228100_1068746719851413_1227585868_n%2/13
  • 13220019_1068746936518058_474971838_n%3/13
  • 13231027_1068746903184728_1913720112_n%4/13
  • 13246145_1068747079851377_1587153228_n%5/13
  • 13220176_1068746993184719_1921775017_n%6/13
  • 13235754_1068746756518076_575169240_n%7/13
  • 13219782_1068746826518069_908219991_n%8/13
  • 13245825_1068747116518040_1101650853_n%9/13
  • 13236230_1068746789851406_821743514_n%10/13
  • 13246040_1068746859851399_2037387523_n%11/13
  • 13245994_1068747029851382_2034454100_n%12/13
  • 13220096_1068746649851420_1629802700_n%13/13
  1/13
  13231053_1068746689851416_1140226037_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 33
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 200 m²
  • Mbulim zone: 212 m²
   • per shitje 470 000 €
   • Per qira  1 800 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 3+1 ne Qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin 11 te pallatit Torre Drin. Ka nje organizim te brendshem me 3 dhoma gjumi,2 tualete,nje depo,ambient gatimi i vecuar,nje sallon te madh dhe dy ballkone me pamje fantastike te orientuar nga qendra e Tiranes. Bashkengjitur me apartamentin 184 m2 siperfaqe e brendshme,shitet dhe nje post parkimi nentokesor me siperfaqe 16m2. Cmimi per shitje 470000€ dhe per qira 1800€/muaj me taksa te perfshira.
  Per informacion te metejshem ose nje vizite ne prone mirpres telefonaten tuaj!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 212.00 m²
   • Zone interneti 200.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enea Spahiu
  Telefone: 00355694050026
  email: enea.spahiu@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %