Ju jeni vizitori 4213240

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira apartament 1+1 ne zonen e Plazhit.
 • DSCN2385
  Full Screen
  • DSCN2385%1/4
  • DSCN2383%2/4
  • DSCN2386%3/4
  • DSCN2387%4/4
  1/4
  DSCN2385
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 228
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Plazhi rrota e kuqe
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagja 13, Plazh, Durres
  • Zona e brendshme: 65 m²
  • Mbulim zone: 65 m²
   • Per qira  145 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 65 m2, ne zonen e Plazhit, ne Durres. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, nje tualet dhe ballkon me pamje nga deti. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, me te gjithe pajisjet e nevojshme dhe kondicioner ne dhomen e ndenjes. Apartamenti disponon dhe nje garazhd. Ju ftoj ta vizitojme nga afer kete prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • Korridor 1
   • Dhoma e ngrenjes 1
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Banka
   • Ambjente comerciale
   • Market
   • Plazh
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Pamje nga plazhi
   • Pamje nga deti
  • Ekip
   • Mbulesa
   • Sobe
   • frigorifer
   • furnizime
   • dush 1
   • boljer uji
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 65.00 m²
   • Zone interneti 65.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • gaz
   • Ndricim publik
   • Telefone
   • uje
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marsida Guma
  Telefone: +355699807681 / +35552500026
  email: info.newday@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta