Ju jeni vizitori 4625625

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet/Jepet me Qira apartament 2+1.
 • 10.JPG
  Full Screen
  • 10.JPG%1/9
  • 9.JPG%2/9
  • 7.JPG%3/9
  • 3.JPG%4/9
  • 1.JPG%5/9
  • 5.JPG%6/9
  • 4.JPG%7/9
  • 2.JPG%8/9
  • 6.JPG%9/9
  1/9
  10.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 489
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane Kristal Center
  • Zona e brendshme: 103 m²
  • Mbulim zone: 113 m²
   • per shitje 98 000 €
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne Komunen e Parisit prane Kristal Center. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 depo, 2 tualete dhe nje ballkon. Apartamenti eshte tersisht i kompletuar i gjithi nga arkitekt profesionist ku vlen per tu permendur qe dyshemeja e koridorit dhe pjesa e kuzhines eshte e shtruar me mozaik. Pallati eshte i nje cilesie shume te mire dhe disponon ashensor. Prona eshte e pajisur me certifikate pronesie. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 113.00 m²
   • Zone interneti 103.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Artjol Kadiu
  Telefone: 00355694050056
  email: a.kadiu@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %