Ju jeni vizitori 4590549

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » VILE ME QIRA TEK LIQENI I THATE
 • 13254609_1226322480713610_3705351706543658093_n
  Full Screen
  • 13254609_1226322480713610_3705351706543658093_n%1/19
  • 13238898_1226323170713541_8371790026878419378_n%2/19
  • 13245328_1226322770713581_6209939182957709564_n%3/19
  • 13240132_1226323120713546_979771600926074662_n%4/19
  • 13240545_1226323144046877_6686068442003783956_n%5/19
  • 13178816_1226322637380261_1359058327453083327_n%6/19
  • 13178814_1226322794046912_1995785612326253903_n%7/19
  • 13226946_1226322707380254_763902777209192902_n%8/19
  • 13256230_1226322604046931_4596643088000024171_n%9/19
  • 13238890_1226322960713562_2353893636829968862_n%10/19
  • 13227188_1226322454046946_1681520488127569384_n (1)%11/19
  • 13267692_1226322664046925_8325631599289970496_n%12/19
  • 13256077_1226322587380266_6512564770286129512_n%13/19
  • 13265846_1226322520713606_2717765661407772626_n%14/19
  • 13263860_1226322684046923_7160949711420548550_n%15/19
  • 13263686_1226322557380269_6146376628790301834_n%16/19
  • 13260054_1226322930713565_8081340529413829289_n%17/19
  • 13260218_1226322854046906_3988731068396393626_n%18/19
  • 13240538_1226322384046953_4085126616804100417_n%19/19
  1/19
  13254609_1226322480713610_3705351706543658093_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 139
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Adresa: LIQENI I THATE, TIRANE
  • Zona e brendshme: 140 m²
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Jepet Vile me qira mbi kodrat e Liqenit te Thate. Vila ka nje pozicion dominant mbi koder, e rrethuar me gjelberim te perhershem, ullishte dhe bimesi dhe me nje pamje fantastike nga te dyLiqenet. Rruge eshte e asfaltuar deri ne hyrje te Viles. Vila eshte tre kateshe ku secili kat perbehet nga Salloni + Guzhinen, 1 Tualet, 3 Dhoma Gjumi secila me Ballkon me vehte. Kati i siperm eshte Tarrace me Verrande e cila ofron nje peisazh piktoresk nga te kater anet. Jepet me qira vetem per persona serioze familjare. Preferohen te Huaj, personel Diplomatik ose familjare te tyre. Cmimi i referuar eshte vetem per nje kat duke perfshire mobilimin dhe te gjitha paisjet komplet. Vila aktualisht eshte e banuar vetem ne njerin kat te saj nga pronaret e Viles. Per nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 140.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta