Ju jeni vizitori 4691684

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per Shitje ose per Qera ne ACCACIA HILLS
 • DSC_1323 a
  Full Screen
  • DSC_1323 a%1/48
  • DSC_1334 a%2/48
  • DSC_1336 a%3/48
  • DSC_1339 a%4/48
  • IMG_6256.JPG%5/48
  • IMG_6247.JPG%6/48
  • IMG_6258.JPG%7/48
  • IMG_6302.JPG%8/48
  • IMG_6303.JPG%9/48
  • IMG_6307.JPG%10/48
  • IMG_6310.JPG%11/48
  • IMG_6305.JPG%12/48
  • IMG_6304.JPG%13/48
  • IMG_6306.JPG%14/48
  • IMG_6311.JPG%15/48
  • IMG_6231.JPG%16/48
  • IMG_6233.JPG%17/48
  • IMG_6232.JPG%18/48
  • IMG_6235.JPG%19/48
  • IMG_6244.JPG%20/48
  • IMG_6243.JPG%21/48
  • IMG_6249.JPG%22/48
  • IMG_6250.JPG%23/48
  • IMG_6262.JPG%24/48
  • IMG_6263.JPG%25/48
  • IMG_6271.JPG%26/48
  • IMG_6284.JPG%27/48
  • 1c-Kati i 1 Sallloni 3%28/48
  • 1f-Kati i 1 Salloni%29/48
  • 1e-Kati i 1 Salloni 4%30/48
  • 1j-Kati i 1 Guzhina%31/48
  • 1m-Kati i 1 Guzhina-Salloni%32/48
  • 1o-Oxhaku%33/48
  • 1p-Shkallet per kat te dyte dhe dhoma kati 1%34/48
  • 4a-Papafingo 1%35/48
  • 4c-Papafingo Ballkoni%36/48
  • 2d Kati i 2 Banja 1-%37/48
  • 2e-Kati i 2 Banja 2%38/48
  • IMG_6265.JPG%39/48
  • IMG_6291.JPG%40/48
  • 3b-Kati perdhes Hyrje per guxhine%41/48
  • 3a-Kati perdhes Salloni%42/48
  • 4d-Papafingo Banja %43/48
  • 4e-Papafingo, Banje%44/48
  • 5-Ballkon Kati 1%45/48
  • 6-Ballkon Kati 2%46/48
  • 8-Papafingo Ballkoni 1%47/48
  • 7-Ballkon Kati 2-1%48/48
  1/48
  DSC_1323 a
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 499
  • Dhomat gjumi: 7 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sauk
  • zone: - - -
  • Adresa: Accacia Hills
  • Zona e brendshme: 642 m²
  • Mbulim zone: 740 m²
  • Zone toke: 620 m²
   • per shitje Cmimet
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Vila ndodhet ne nje nga komplekset me te mire per banim ne Tirane. Mbizoteron nje harmoni mes ndertimeve dhe natyres. Zona eshte shume e gjelberuar dhe ka akses te menjehershem ne rruge kryesore. Vila ka nje truall 620 m2i cili eshte i rrethuar dhe i mbjelle me lule dhe bar. Ne oborrin e viles ka nje pishine e cila eshte e mbuluar. Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 740 m2 e cila ka bodrum, katin perdhe,katin e pare dhe papafingon. Ne bodrum ka nje holl te madh ne te cilin ka edhe oxhak. Ka dy dhoma gjumi dhe nje dhome qe sherben per lavanteri. Aty ndodhet edhe parkimi i makinave qe kane dalje me vete dhe jane me dere me pult. Ne ambjentin e parkimit ka nje dhome qe ka pajisjen e ngrohjes se komplet viles. Kati perdhe ka nje verande te madhe dhe salloni ka oxhak. Kati perdhe ka nje kuzhine te vecuar dhe ka ambjent te vecante ngrenie. Ne kete kat ka edhe nje dhome e cila ka edhe tualet. Kati i pare ka tre dhoma gjumi . dhoma matrimoniale ka tualet brenda dhe nje hapesire te vecante e cila sherben per garderobe. Dhoma e gjumit tjeter ka tualet brenda dhe nje verande te madhe ne te cilen duket nje pamje e mrekullueshme. Ky kat ka gjithsej kater ballkone. Papafingua ka nje dhome gjumi dhe nje sallon . Ne papafingo ka edhe nje tualet. Vila eshte e shtruar me parket druri dhe ka sistem ngrohje. Vila eshte pjeserishte e mobiluar . Per me teper ju ofrojme nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 5
   • Dhoma ndenje 3
   • te gjitha dhomat 7
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 740.00 m²
   • Zone toke 620.00 m²
   • Zone interneti 642.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %