Ju jeni vizitori 4625898

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 per Shitje
 • IMG_6748.JPG
  Full Screen
  • IMG_6748.JPG%1/11
  • IMG_6744.JPG%2/11
  • IMG_6737.JPG%3/11
  • IMG_6745.JPG%4/11
  • IMG_6738.JPG%5/11
  • IMG_6742.JPG%6/11
  • IMG_6740.JPG%7/11
  • IMG_6747.JPG%8/11
  • IMG_6749.JPG%9/11
  • IMG_6750.JPG%10/11
  • IMG_6739.JPG%11/11
  1/11
  IMG_6748.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 89
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shkembi I Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. e Plazhit
  • Zona e brendshme: 50 m²
  • Zone toke: 50 m²
   • per shitje 37 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 1+1 per Shitje ne plazhin e Durresit. Apartamenti ndodhet ne nje pallate te ri. Ka nje mobilim shume te mire. Pallati disponn dhe nje pishine te kompleksit. Ka kamera sigurie. Hipoteka ne proces. Per me shume info na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 50.00 m²
   • Zone interneti 50.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arminda Cepele
  Assis/Manager
  Telefone: +355696568966
  email: arminda_enternal@century21albania.com / enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %