Ju jeni vizitori 4201939

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Qira, Apartament 2+1
 • Ada Shtepia-page-001
  Full Screen
  • Ada Shtepia-page-001%1/3
  • ada8%2/3
  • ada9%3/3
  1/3
  Ada Shtepia-page-001
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 608
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Medar Shtylla
  • Zona e brendshme: 111 m²
  • Mbulim zone: 111 m²
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet prane qendres Kristal, eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenjeje, 2 tualete dhe 1 ballkon.Apartamenti eshte i pamobiluar dhe ka orientim veri-lindje duke ofruar nje pamje te gjere te Tiranes.
  Per nje vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 111.00 m²
   • Zone interneti 111.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta