Ju jeni vizitori 4659617

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per qira ose shitje te Myslym Shyri
 • IMG-20160517-WA0002
  Full Screen
  • IMG-20160517-WA0002%1/6
  • IMG-20160517-WA0003%2/6
  • IMG-20160517-WA0004%3/6
  • IMG-20160517-WA0005%4/6
  • IMG-20160517-WA0006%5/6
  • IMG-20160517-WA0007%6/6
  1/6
  IMG-20160517-WA0002
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 192
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Myslym Shyri"
  • Zona e brendshme: 80 m²
  • Mbulim zone: 80 m²
   • per shitje 150 000 €
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament me qira open space, gjithashtu dhe shitet ne rrugen 'Myslym Shyri'. Apartamenti ka qene 2+1 dhe eshte adaptuar per zyra ne open space; pozicionohet ne rruge kryesore, ka 1 ballkon dhe tualet me dritare eshte bosh si dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Per nje vizite ne prone na telefononi.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 80.00 m²
   • Zone interneti 80.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %