Ju jeni vizitori 4602305

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet tokë te liqeni i thatë
 • 8400m (2)
  Full Screen
  • 8400m (2)%1/2
  • 8400m (1)%2/2
  1/2
  8400m (2)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 378
  • Tipi i prones: Truall ndertimi
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I thate
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Hamdi Garunja
  • Zona e brendshme: 8.400 m²
   • per shitje 1 260 000 €
 • Detajet e prones

  Te liqeni i thatë në fund të rrugës Hamdi Garunja, shitet tokë me sipërfaqe 8400 metër katror. Toka është në një zonë në zhvillim dhe e përshtatshme për një shumëllojshmëri investimesh si ndërtim pallati, ndërtim vilash, etj.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Ambjente comerciale
   • Prone rurale
   • Peme frutash
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • qender tregtare
   • Pishine
   • Pamje nga fshati
  • ekstra
   • distanca nga ushqyesi elektrik 100
  • vend
   • Te drejta per pronen ose te drejtat e tokes per te ndertuar Zone e pa asfaltuar
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 8400.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gjergji Thanasi
  Telefone: +355699203067
  email: gjergji.thanasi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %