Ju jeni vizitori 4691605

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1
 • DSCN2614.JPG
  Full Screen
  • DSCN2614.JPG%1/11
  • DSCN2613.JPG%2/11
  • DSCN2618.JPG%3/11
  • DSCN2615.JPG%4/11
  • DSCN2616.JPG%5/11
  • DSCN2617.JPG%6/11
  • DSCN2619.JPG%7/11
  • DSCN2620.JPG%8/11
  • DSCN2621.JPG%9/11
  • DSCN2623.JPG%10/11
  • DSCN2622.JPG%11/11
  1/11
  DSCN2614.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 212
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 80 m²
   • per shitje 38 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet aparetament ne vijen e dyte te detit.
  Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje objekt te ri te ndertuar vitet e fundit,dhe ndodhet ne Rr.Mitat hoxha .
  Ka nje hapesire prej 80 m2 dhe perbehet prej nje dhome gjumi nje tualet plus sallon & guzhine te perbashket dhe nje ballkon te madh i cili ka nje pamje te plot te detit dhe te portit te jahteve.

  Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 80.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %