Ju jeni vizitori 4694956

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje
 • Apartament kopshti botanik
  Full Screen
  • Apartament kopshti botanik%1/1
  1/1
  Apartament kopshti botanik
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 370
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Adresa: Kopshti Botanik
  • Zona e brendshme: 99,70 m²
  • Mbulim zone: 112,60 m²
   • per shitje 80 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament prane kopshtit botanik me certefikate pronesie.Apartamenti eshte i ri i shtruar me parket dhe i pamobiluar. Eshte i organizuar nga kuzhina bashke me dhomen e ndenjes dy dhoma gjumi dy ballkone dhe dy tualete.Apartamenti eshte i pershtatur nga arkitekti dhe inxhinieri ne menyre te tille qe mos te kete asnje hapsire te pa shfrytezueshme ose te kete veshtiresi ne mobilim.Per me shume informacion dhe vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 112.60 m²
   • Zone interneti 99.70 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %