Ju jeni vizitori 4659714

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet Bar-Restorant per Qera
 • IMG_6622.JPG
  Full Screen
  • IMG_6622.JPG%1/11
  • IMG_6625.JPG%2/11
  • IMG_6624.JPG%3/11
  • IMG_6621.JPG%4/11
  • IMG_6616.JPG%5/11
  • IMG_6617.JPG%6/11
  • IMG_6618.JPG%7/11
  • IMG_6620.JPG%8/11
  • IMG_6619.JPG%9/11
  • IMG_6623.JPG%10/11
  • IMG_6626.JPG%11/11
  1/11
  IMG_6622.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 500
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane Drejtoris se Policise
  • Zona e brendshme: 200 m²
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Ambjenti eshte ne nje zone te preferuar per restorane pasi perreth ka institucione dhe zyra. Eshte ne nje ndertese ku pjesa tjeter sherben si hotel. Ambjenti ka barin dhe kuzhinen. Ka nje hapesire te konsiderushme per tavolina. Per me teper ju ofrojme nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 200.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta