Ju jeni vizitori 4624160

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 ne bllok 400 euro
 • DSC07491.JPG
  Full Screen
  • DSC07491.JPG%1/11
  • DSC07493 - Copy.JPG%2/11
  • DSC07492.JPG%3/11
  • DSC07485.JPG%4/11
  • DSC07486.JPG%5/11
  • DSC07487.JPG%6/11
  • DSC07488.JPG%7/11
  • DSC07489.JPG%8/11
  • DSC07490.JPG%9/11
  • DSC07483.JPG%10/11
  • DSC07484.JPG%11/11
  1/11
  DSC07491.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 195
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Tirana e Re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Vaso Pasha
  • Zona e brendshme: 63 m²
  • Mbulim zone: 63 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament me qira ne bllok, 1+1, i mobiluar bukur dhe ne kat te dyte. Apartamenti perbehet nga nje hapesire e bollshme prej 63 metrash katror, ka 1 dhiome te madhe pritje, kuzhine te vecuar, 1 dhome gjumi, 1 ballkon,kondicioner,1 tualet me dritare dhe 2 hyrje ne cdo kat. Mundesi parkimi. Per nje vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 63.00 m²
   • Zone interneti 63.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta