Ju jeni vizitori 4122722

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OKAZION! SHITET APARTAMENT 2+1, BALLKON DHE VERANDË, NË RRUGËN E KAVAJËS
 • CIMG8586.JPG
  Full Screen
  • CIMG8586.JPG%1/28
  • CIMG8587.JPG%2/28
  • CIMG8590.JPG%3/28
  • CIMG8592.JPG%4/28
  • CIMG8634.JPG%5/28
  • CIMG8635.JPG%6/28
  • CIMG8629.JPG%7/28
  • CIMG8625.JPG%8/28
  • CIMG8622.JPG%9/28
  • CIMG8599.JPG%10/28
  • CIMG8601.JPG%11/28
  • CIMG8603.JPG%12/28
  • CIMG8604.JPG%13/28
  • CIMG8607.JPG%14/28
  • CIMG8618.JPG%15/28
  • CIMG8614.JPG%16/28
  • CIMG8575.JPG%17/28
  • CIMG8580.JPG%18/28
  • CIMG8576.JPG%19/28
  • CIMG8608.JPG%20/28
  • CIMG8579.JPG%21/28
  • CIMG8574.JPG%22/28
  • CIMG8577.JPG%23/28
  • CIMG8583.JPG%24/28
  • CIMG8588.JPG%25/28
  • CIMG8638.JPG%26/28
  • CIMG8636.JPG%27/28
  • CIMG8641.JPG%28/28
  1/28
  CIMG8586.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 144
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Kavajës
  • Zona e brendshme: 115,23 m²
  • Mbulim zone: 230,19 m²
   • per shitje 110 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 115,23 m2 dhe verandë 114.96 m2 në një nga zonat më të preferuara të kryeqytetit, në rrugën e Kavajës. Ambienti ndodhet në katin e 10 të një pallati të ri. I gjithë kompleksi ndodhet buzë rrugës kryesore, me akses të dyanshëm dhe rezervon një pamje fantastike. Është i organizuar në 2 (dy) dhoma gjumi, 1 (një) dhomë ndenjeje, korridor, 1 (një) ballkon i madh me pamje të mrekullueshme, dhe veçoria që spikat në këtë ambient është veranda e tij, me sipërfaqe shumë të madhe, që të jep mundësi të shumta arredimi dhe investimi, duke pasur një peisazh të plotë të të gjithë qytetit të Tiranës dhe zonave perreth. Punimet janë shumë cilësore. Ka orientim të gjithanshëm, me diell në të gjitha orët e ditës. Ka pranë të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme.
  Për një vizitë në pronë, jeni të lutur të na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • Korridor 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Pamje nga qyteti
   • Pamje nga fshati
   • Pamje nga lumi
  • Security
   • Mbikqyrje
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
  • ekstra
   • Dysheme 10
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 115.23 m²
   • pjesa e ballkonit 0.00 m2
   • zone tarrace 0.00 m2
   • planimetria 230.19 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • Telefone
   • uje
  • Infrastrukture
   • Garazhd
   • tarrace
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %