Ju jeni vizitori 4578453

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Vile ne Qerret, Kavaje
 • IMG-20160520-WA0004
  Full Screen
  • IMG-20160520-WA0004%1/12
  • IMG-20160520-WA0007%2/12
  • IMG-20160520-WA0005%3/12
  • IMG-20160520-WA0003%4/12
  • IMG-20160520-WA0006%5/12
  • IMG-20160521-WA0004%6/12
  • IMG-20160521-WA0005%7/12
  • IMG-20160521-WA0007%8/12
  • IMG-20160521-WA0009%9/12
  • IMG-20160521-WA0008%10/12
  • IMG-20160521-WA0011%11/12
  • IMG-20160521-WA0010%12/12
  1/12
  IMG-20160520-WA0004
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 197
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Kavajë
  • Qark ose prefekture: Golem
  • Qytet: Golem
  • zone: - - -
  • Adresa: Qerret
  • Zona e brendshme: 145 m²
  • Mbulim zone: 145 m²
  • Zone toke: 340 m²
   • per shitje 160 000 €
 • Detajet e prones

  Vile ne shitje ne Qerret te Kavajes. Vila pozicionohet afer me rrugen kryesore, ka vend parkimi, garazh, verande, 2 ballkone, 4 kondicionere, 2 tualete me dritare; rrethohet nga gjelberimi dhe shume prane detit. Vila eshte me 2 kate dhe perbehet nga 145 metra ndertim, plus oborr te madh e te shfrytezueshem prej 340 metrash. Vila eshte totalishte mobiluar, ka shtrim me parket ne cdo dhome, kondicioner e tualet te secila nga hapesirat po ashtu. Kuzhina e viles eshte e vecuar, me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme, ka holl te madh me oxhak,3 dhoma gjumi me ballkone, depo e garderobe. Orjentimi i viles eshte veri-lindje dhe jug-perendim. Nxitoni, per kete okazion qe nuk duhet humbur!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 145.00 m²
   • Zone toke 340.00 m²
   • Zone interneti 145.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %