Ju jeni vizitori 4691609

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » APARTAMENT NE SHITJE 1+1.
 • ppppppppppppp 546
  Full Screen
  • ppppppppppppp 546%1/12
  • zzz 509%2/12
  • ppppppppppppp 589%3/12
  • zzz 505 (2)%4/12
  • zzz 618%5/12
  • zzz 621%6/12
  • ppppppppppppp 569%7/12
  • ppppppppppppp 562%8/12
  • ppppppppppppp 553%9/12
  • last 007%10/12
  • htp 006 (1)%11/12
  • htp 007%12/12
  1/12
  ppppppppppppp 546
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 218
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Kanali Cukes.
  • Zona e brendshme: 52 m²
  • Mbulim zone: 64 m²
  • Zone toke: 12 m²
   • per shitje 49 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje prane kanalit te Cukes,i pajisur me hipoteke. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenjie, dhome gjumi, tualet dhe ballkon me pamje nga grykderdhja e lumit te Bistrices ne detin Jon. Siperfaqe totale prej 64 m2.
  Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 64.00 m²
   • Zone toke 12.00 m²
   • Zone interneti 52.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %