Ju jeni vizitori 4182599

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET TOKË 6377 m2 NË PRUSH
 • CIMG8649.JPG
  Full Screen
  • CIMG8649.JPG%1/5
  • CIMG8645.JPG%2/5
  • CIMG8654.JPG%3/5
  • CIMG8653.JPG%4/5
  • SCAN_20160524_093329209-page-011%5/5
  1/5
  CIMG8649.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 145
  • Tipi i prones: Toke
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Vaqarr
  • zone: - - -
  • Adresa: Prush, Vaqarr, Tiranë
  • Zone toke: 6.377 m²
   • per shitje 370 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet tokë me sipërfaqe 6377 m2 në fshatin Prush të Tiranës. Toka përbëhet nga një parcelë e madhe. Ndodhet pranë një zone industriale me ndërtime, fabrika dhe biznese përreth. Është shumë pranë rrugës kryesore. Kjo tokë të jep mundësi të panumërta investimi. Disponon Çertifikatë Pronësie (Hipotekë).
  Për një vizitë në pronë, ju lutem të na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Prone rurale
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
   • Pamje nga fshati
  • vend
   • Te drejta per pronen ose te drejtat e tokes per te ndertuar Asfalt
   • orientimi I prones Veriu
   • orientimi I paneleve diellore ne toke Gjithe diten
  • Siperfaqet
   • Zone toke 6377.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %