Ju jeni vizitori 4590639

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambient per zyra
 • 20160906_104656
  Full Screen
  • 20160906_104656%1/10
  • 20160906_104918%2/10
  • 20160906_104643%3/10
  • 20160906_104820%4/10
  • 20160519_152643%5/10
  • 20160906_104645%6/10
  • 20160906_104724%7/10
  • 20160906_104854%8/10
  • 20160906_104909%9/10
  • 20160519_152737%10/10
  1/10
  20160906_104656
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 372
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Barrikadave
  • Zona e brendshme: 180 m²
  • Mbulim zone: 187 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Fare prane qendres se Tiranes jepet me qira ambient per zyra ne katin e 5-te te nderteses.
  Me nje organizim te brendshem te perbere nga pese dhoma dy tualete dhe dy ballkone.
  Ndodhet buze rruge, i pershtatshem per te ushtruar aktivitetin cdo lloj biznesi.
  Per vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Dhoma ndenje 5
   • Tualete 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
   • Shkolle
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 187.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta