Ju jeni vizitori 4620735

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Magazine per Qira prane Ish Qytetit te Nxenesve
 • IMG-20150122-WA0004
  Full Screen
  • IMG-20150122-WA0004%1/2
  • IMG-20150122-WA0006%2/2
  1/2
  IMG-20150122-WA0004
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 373
  • Tipi i prones: depo
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Yzberisht
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Bedri Karapici
  • Zona e brendshme: 700 m²
  • Mbulim zone: 700 m²
   • Per qira  1 500 €
 • Detajet e prones

  Magazine per qira me nje siperfaqe prej 450m2. Magazine eshte e lire ne fund te muajit maj. Ndodhet prane ish qytetit te nxenesve e restauruar totalisht me nje hapsisre perpara per mundesimin e parkimin e tonaxheve te renda. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • planimetria 700.00 m²
   • Zone interneti 700.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta