Ju jeni vizitori 4624111

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2 + 1 perballe Vizion Plus
 • 20160523_145634
  Full Screen
  • 20160523_145634%1/9
  • 20160523_145403%2/9
  • 20160523_145338%3/9
  • 20160523_145435%4/9
  • 20160523_145507%5/9
  • 20160523_145529%6/9
  • 20160523_145552%7/9
  • 20160523_145615%8/9
  • 20160523_145543%9/9
  1/9
  20160523_145634
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 198
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Don Bosko
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Don Bosko"
  • Zona e brendshme: 124 m²
  • Mbulim zone: 124 m²
   • per shitje 90 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet 2 + 1 ne rrugen Don Bosko, perballe Vizion Plusit. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire. Perbehet nga 2 dhoma te medha, 1 sallon, kuzhine dhe tualet. Mund te pershtatet edhe per nje dhome te trete pasi siperfaqja eshte shume e madhe. Per me shume informacione jeni te mirepritur ne zyren tone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 124.00 m²
   • Zone interneti 124.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %