Ju jeni vizitori 4594960

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me Qira ambienti bar- kafe
 • Full Screen
  • Detajet perberese te prones
   • Reference: avenue 147
   • Tipi i prones: Komerciale
   • status: i/e perdorur
   • Distrikt: Tirana
   • Qark ose prefekture: Tirana
   • Qytet: Unaza e re
   • zone: - - -
   • Adresa: Rruga "Teodor Keko"
   • Zona e brendshme: 43,30 m²
    • Per qira  300 €
  • Detajet e prones

   Jepet me qira ambienti lokal bar-kafe me siperfaqe 43.3 m2.Ndodhet brenda nje qendre tregtare ne rruge kryesore ne unazen e re .Ambienti eshte i mobiluar dhe i ka te gjitha paisjet per te filluar pune. Ka nje klientele te rregullt . Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
  • Te paraqitura

   • Perreth
    • zona jeshile
    • farmaci
    • Verande
    • Transport publik
    • Supermarkete
   • Siperfaqet
    • Zone interneti 43.30 m²
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

   Menyre Kontakti

   emer
   Telefone
   email
   Mesazh
  • Te dhena per agjentin

   Polikseni Komino
   Telefone: 0662055566
   email: p.komino@c21avenue.al
  • Detaje per agjensi

   CENTURY 21 Avenue
   Telefone: +35542 21 21 21
   email: info@c21avenue.al
  • Harta