Ju jeni vizitori 4664096

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » VILE PER SHITJE - KOMBINAT
 • 13094346_1214883645190827_4447794736385556269_n
  Full Screen
  • 13094346_1214883645190827_4447794736385556269_n%1/24
  • 13139143_1214883565190835_7910201332487919760_n%2/24
  • 13006527_1214883778524147_4396190981343389291_n (1)%3/24
  • 13076674_1214883535190838_4339670009894672196_n%4/24
  • 13087296_1214880771857781_2238625682188855365_n%5/24
  • 13076532_1214880898524435_2905256662875515588_n%6/24
  • 13125016_1214880811857777_238121613580652923_n%7/24
  • 13062550_1214880495191142_4046743372011724526_n%8/24
  • 13119019_1214880548524470_4475098741642164644_n%9/24
  • 13082679_1214880425191149_2498909622094345284_n%10/24
  • 13119105_1214880478524477_226842500651568516_n%11/24
  • 13087566_1214880418524483_2763343053414944835_n%12/24
  • 13124950_1214880531857805_5530525214603365756_n%13/24
  • 13082769_1214879925191199_1425097432766878284_n%14/24
  • 13119048_1214879975191194_1295094731804829514_n%15/24
  • 13102722_1214879908524534_5238664204751159921_n%16/24
  • 13124739_1214880195191172_1005468917486344802_n%17/24
  • 13087751_1214880261857832_3333150657315326969_n%18/24
  • 13133093_1214879815191210_88488387337361462_n%19/24
  • 13100965_1214880335191158_3440838519762364371_n%20/24
  • 13087637_1214880141857844_7028583937811979443_n%21/24
  • 13087314_1214880088524516_4727120495747402187_n%22/24
  • 13124444_1214879498524575_2081641489198077116_n%23/24
  • 13076708_1214879551857903_981515076954947172_n%24/24
  1/24
  13094346_1214883645190827_4447794736385556269_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 146
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kombinat
  • zone: - - -
  • Adresa: KOMBINAT, TIRANE
  • Zona e brendshme: 125 m²
  • Mbulim zone: 329 m²
   • per shitje 200 000 €
 • Detajet e prones

  Oferte e Negociueshme - Vila ka ne perberje tre kate dy prej te cilave te banueshme, kati i trete papafingo. Dy katet e para perbehen 1 dhome ndejtje, 1 guzhine, 1 dhome gjumi dhe nje tualet. Dy katet e pare lidhen me shkalle te brendshme dhe shkalle te jashtme. Kati i trete eshte papafingo me dalje ne ballkonin verande pergjate gjithe pjeses ballore te viles. Pajisjet, mobilimi dhe arredimi eshte bere ne menyre te persosur. Vila eshte e re, punime cilesore dhe me sistem ngrohje me kaldaje. Ka shkalle te brendshme dhe shkalle nga jashte. Oborr i gjelberuar hijshem me nje kend per barbeque dhe parkim te brendshem. Zona eshte e qete, e urbanizuar dhe me nje infastrukture te re. Vila shitet megjithe paisjet dhe mobilimi dhe cmimi mund te negociohet. Per nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Verande
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 329.00 m²
   • Zone interneti 125.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %