Ju jeni vizitori 4685396

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 me Hipoteke.
 • 20160523_181131
  Full Screen
  • 20160523_181131%1/9
  • 20160523_181141%2/9
  • 20160523_181206%3/9
  • 20160523_181324%4/9
  • 20160523_181254%5/9
  • 20160523_181309%6/9
  • 20160523_181716%7/9
  • 20160523_181302(1)%8/9
  • 20160523_181356%9/9
  1/9
  20160523_181131
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 222
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagjia nr 4.
  • Zona e brendshme: 85 m²
  • Mbulim zone: 91 m²
  • Zone toke: 6 m²
   • per shitje 74 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje ne nje zone mjaft te frekuentuar te Sarandes. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenjie, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon me pamje te pjesshme nga deti. Ka nje siperfaqe prej 91 m2 dhe eshte e pajisur me hipoteke. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati me punime te mira ku bleresit e apartamenteve jane pothuajse shtetas te huaj(Rus).
  Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 91.00 m²
   • Zone toke 6.00 m²
   • Zone interneti 85.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %